Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Služby pro firmy

Firmy mohou využívat i virtuální kanceláře

Většina společností pokračuje v dávno nastaveném a stovky let prověřeném systému, kdy se zaměstnanci scházejí na jednom místě a z něj hromadně a po přesně daný čas pracují. Není ale ve 21. století čas na změnu?

Úklid škol

Pokud máte na starosti úklid školních prostor během prázdnin, oslovte s důvěrou úklidovou firmu. Jsou odborníci na generální úklidy a zvládnou i školní prostory. Jde o pravidelné čištění koberců, vysávání, vytírání podlah, vynášení odpadů, mytí a dezinfekce hygienických zařízení. Dále se jedná o umytí oken, všech světel, dveří a luxferů.

Výroba vzduchotechniky a vzduchotechnické potrubí

Výroba vzduchotechniky je podmíněna požadavky každého klienta. Často se tak návrhy liší dle zadaných parametrů přímo od klienta. Výrobě vzduchotechniky na zakázku vždy předchází prvotní návrh vzduchotechniky a vzduchotechnického potrubí, které pečlivě zkontrolujeme. Po odsouhlasení si návrhu s klientem se pustíme do samotného výrobního procesu. Jenom díky tomuto postupu jsme schopni zajistit a zohlednit všechny požadavky klienta a vyrobit pro něj vzduchotechniku dle jeho představ.

Reklama a ekologie se snoubí v látkových taškách s potiskem

Většina lidí se již snaží přemýšlet alespoň trochu ekologicky. Ohleduplné chování k naší planetě se pomalu ale jistě stává novým životním stylem. Je prostě pravdou, že syntetické látky jsou zátěží pro naši planetu i pro nás. Třídění odpadu je tak dnes již samozřejmostí. Mnoho lidí se navíc snaží eliminovat plasty, které v běžném každodenním životě používají, především pak ty jednorázové. To nejmenší, co mohou udělat, je přinést si na nákup vlastní třeba látkovou tašku.

Využití separační folie Mylar

Pro práci se dřevem je nutné vybavit si dílnu kvalitními pomůckami. Jako ochrana proti znečištění stolů lisů od dýhovacích lepidel, se používá separační folie Mylar. Je to polyesterová folie, která je velmi pevná. Využívá se v nábytkářském průmyslu jako separační folie do lisů.

 

Na čem závisí úspěšnost POS a POP produktů?

POS a POP produkty patří mezi jednu z nejefektivnějších metod propagace, neboť se soustřeďují na propagování výrobků, sortimentu či značky přímo v místě jejich prodeje, což jim umožňuje ovlivnit nákupní chování zákazníků. Mezi tyto produkty patří například podlahové stojany či pultové stojánky, dekorace v prodejně, letáčky a podobně.
Cílem POS a POP produktů a materiálů je zvýšit povědomí o daném produktu či značce, informovat spotřebitele o jejich výhodách, a jsou také jedinou formou reklamy, která je spouštěčem impulzivního nákupu.

Co hrozí podnikatelům za chybné údaje v daňovém přiznání?

Každý rok koncem března nastává podnikatelům hektické období plné stresu. Vinu na tom nese především termín odevzdání daňového přiznání. Odborníci radí, že není na škodu vypracovávat jej během celého roku a pečlivě dbát na tom, aby byly všechny doklady pohromadě. Pokud patříte mezi ty, jež si účetnictví vedou sami, a nemáte dostatek zkušeností ani času, dávejte si pozor na to, že chyby v daňovém přiznání vás mohou stát pěknou pokutu.