Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Reklama a ekologie se snoubí v látkových taškách s potiskem

Většina lidí se již snaží přemýšlet alespoň trochu ekologicky. Ohleduplné chování k naší planetě se pomalu ale jistě stává novým životním stylem. Je prostě pravdou, že syntetické látky jsou zátěží pro naši planetu i pro nás. Třídění odpadu je tak dnes již samozřejmostí. Mnoho lidí se navíc snaží eliminovat plasty, které v běžném každodenním životě používají, především pak ty jednorázové. To nejmenší, co mohou udělat, je přinést si na nákup vlastní třeba látkovou tašku.

Pokud se i vaše firma ubírá tímto směrem a chce potěšit svoje ekologicky smýšlející zákazníky, je ten správný čas zaměřit se na ekologické obaly vašeho zboží. Reklamní firmy dnes nabízí různé obaly z přírodních materiálů. Můžete si dokonce nechat vyrobit rovnou vaše reklamní tašky na míru. Například látkové nákupní tašky s vaším logem a třeba i výstižným sloganem nejenže šetří naši přírodu, ale navíc vám budou dělat dlouhodobou reklamu. A tak ušetří i vaše náklady na propagaci. Bavlněné tašky jsou samozřejmě ekologické, ale také lehké a zároveň pevné, což přímo vybízí k jejich opakovanému užívání. Co víc moderní možnosti potisku už dávají tak odolné výstupy, že takové látkové nákupní tašky je možno mnohokrát vyprat a i tak zůstane vaše reklama stále viditelná. Váš klient, který tedy takovou tašku bude nadále nosit a používat, vám pomůže dostat váš business do povědomí dalších a dalších potenciálních zákazníků. Vaše společnost se navíc bude prezentovat v dobrém světle, jako firma, které není jedno, co bude s naší planetou.

Originální látkové nákupní tašky z netkané textilie, bavlny nebo BIO bavlny s certifikátem GOTS vám podle vašeho přání navrhne přímo na míru zkušená firma. Vybrat si můžete z mnoha barev a odstínů dle vzorníku. Vaše logo a další grafika dle přání pak může být aplikována digitálním tiskem nebo sítotiskem, který se nedrolí ani po opakovaném používání a praní. Vše lze aplikovat i na další typy ekologických obalů. Nechte se reprezentovat krásnou a odolnou, k životnímu prostředí šetrnou, reklamní taškou s potiskem přesně dle vašich představ. Váš zákazník pak s nákupem u vás získá kromě kvalitního zboží i neokoukaný módní doplněk, kterým vás bude dále rád reprezentovat.

Fotografie