Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Bydlení

Založení trávníku

Také rádi chodíte na procházku do vilových čtvrtí a kocháte se pohledy na dokonale posečený, upravený a svěže působící zelený trávník? Rádi byste měli takový trávník doma i vy? V tomto krátkém přehledu vám stručně vysvětlíme základní postupy v případě, že se rozhodnete pro založení nového trávníku. 

Správnou cestou udržíte vodu v krajině

Začínáme chápat, že ani nově vybudované přehrady, o kterých se tak často diskutuje, dostatek vody v krajině nezadrží a hlavně nezachrání zemědělskou produkci před zničujícím suchem. Jaké jsou řešení sucha?

Bojíte se, že budete muset do domova důchodců?

Ke stáří jsme vychováváni v úctě. S narůstajícím věkem vidíme v blízkých moudrost a zkušenosti, na které si ještě sami budeme muset počkat. Mnoho z nás si představuje, že až sami jednou budeme v důchodu, konečně budeme mít čas na svoje koníčky, budeme moci odpočívat podle potřeby. A trávit svůj čas podle toho, jakou budeme mít zrovna náladu.

Trendy v kuchyních pro rok 2021

Asi nikoho nepřekvapí, že každý rok přichází do módy nové trendy ve světě oděvů, obuvi, líčení, manikúry, účesů, cvičení či stravovacích návyků. Věděli jste ale, že takové módní vlny cloumají i světem interiérového designu? Skutečně je to tak. Bytoví architekti stejně jako módní návrháři odtajní začátkem roku nejžhavější barvy, materiály, kombinace pro nadcházející sezónu. Představme si trendy v kuchyních pro rok 2021.

Jak udržet čistý domov? Rady k nezaplacení.

Všude kolem nás se to hemží návody, jak s minimálním úsilím žít v čistotě. Začíná to skromně: 5 rad, jak mít permanentně uklizeno. 

Později mírně sebevědomě: Stále čistý domov bez námahy – 12 rad jak na to.

 

Dřevěné terasy

Stýská se vám po romantických večerech na molu u moře? Tyto chvíle můžete prožívat i po návratu do všedních dnů.

Co takhle pořídit si k domu dřevěnou terasu? V dnešní době je i v našich zeměpisných šířkách tepla habaděj.

Myslíte si, že postavení kvalitní terasy zabere spoustu času?

Nahlédněte do života v Senior Parku

Přemýšleli jste někdy o tom, kdo se o vás postará, až na všechno jednoho dne nebudete stačit sami? O takových věcech málokdo přemýšlí dříve, něž se opravdu stanou. Mnoho starších lidí pak najednou zjišťuje, že mají pouze dvě možnosti. Buďto se stanou přítěží pro svou rodinu, nebo si zažádají o místo v některém ze zařízení pro seniory. Obě z těchto variant však seniory děsí. U každého z těchto případů se bojí, že budou někomu na obtíž, budou se muset vzdát toho, na co byli zvyklí a změnit své každodenní návyky. Opravdu tomu tak musí vždycky být?