Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Krása

Permanentní make-up rtů

Každá žena se chce líbit. Svému muži, všem mužům, ženám, které mají tendenci vzhled ostatních žen hodnotit a často bohužel i komentovat, nebo jen sama sobě. Ne každá žena se ovšem narodí s dokonale souměrným a půvabným obličejem, očima mandlového tvaru a rozkošně vykrojenými plnými rty. Naštěstí dnešní moderní metody lékařské i kosmetické umí ledacos ukrýt, ledacos vylepšit a ledacos zdůraznit.

Jak poznat zlato

Zlato je využíváno k výrobě šperků ve formě slitin se stříbrem, mědí a dalšími příměsi. Obsah zlata v klenotnických slitinách neboli ryzost zlata se vyjadřuje v karátech, ryzí zlato má 24 karátů. Výroba šperků podléhá puncovnímu zákonu, šperky jsou povinně označeny puncem. Podle kovů obsazených ve slitině může rozeznat zlato žluté, růžové nebo bílé.

Jak vybrat partnerce kabelku k Vánocům?

Vánoce se neúprosně blíží a co nevidět nás obklopí koledy, sobi, vůně svařáku a především pomalu sílící stres z výběru dárků. Vánoce by sice měly být především o vzájemné blízkosti a rozjímání, ale co si budeme povídat, s nějakými těmi úhledně zabalenými balíčky pod smrčkem či jedlí se rozjímá tak nějak lépe a veseleji. Vhodný výběr dárku, který potěší, je spíše doménou žen, v nejedné domácnosti dělá manželka „Ježíška“ pro celou širokou rodinu a hlava rodiny, tedy manžel, má už jen jednu jedinou povinnost – pořídit pěkný dárek pro svou šikovnou ženu. A tady nastává často kámen úrazu. Osvědčené klasiky na Vánoce nefungují. Z čokolády se tloustne, víno se nehodí stejně jako káva, parfém jí nevoní, domácí spotřebič spíš naštve a výběr oblečení je vůbec krok do pekel, protože buď je to malé, a bude si myslet, že je tlustá, nebo je to velké, a pak to vypadá, že si to myslíte vy, její muž. A to vám rozhodně doma sváteční pohodu nevykouzlí.

Facelift obličeje Vám vrátí svěží vzhled i úsměv na tváři

Díky plastické operaci obličeje faceliftu vyřešíte projevy stárnutí svojí pokožky. Napraví povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů. Plastika dokáže oddálit proces stárnutí, provádí se v několika variantách, vzhledem k věku pacientů. Vypne kůži na obličeji i na krku, tvář díky ní vypadá mladším dojmem. Facelift je dnes jedním z nevyhledávanějších zákroků. Využívají jej ženy i muži různých věkových kategorií.