Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Facelift obličeje Vám vrátí svěží vzhled i úsměv na tváři

Díky plastické operaci obličeje faceliftu vyřešíte projevy stárnutí svojí pokožky. Napraví povolení a pokles kůže a jemných obličejových svalů. Plastika dokáže oddálit proces stárnutí, provádí se v několika variantách, vzhledem k věku pacientů. Vypne kůži na obličeji i na krku, tvář díky ní vypadá mladším dojmem. Facelift je dnes jedním z nevyhledávanějších zákroků. Využívají jej ženy i muži různých věkových kategorií.

Vrásky se tvoří vlivem hormonálních projevů, nadměrným opalováním i kouřením. Pro redukci mimických vrásek se používá výplň pomocí botulotoxinu, pro zlepšení vzhledu hlubokých vrásek se využijí výplňové materiály. Výplně mohou být na bázi kyseliny hyaluronové nebo vlastní tuk.

Umístění výplně do pleti je díky speciální jehle, je prováděno bez anestezie, jen s anestetickými krémy, nebo svodnou anestezií. Po zákroku se několik dní chrání ošetřená oblast proti teplu a chladu. Můžete se vrátit do zaměstnání a běžného života. Nedoporučuje se po několik dní opalování, nebo saunování. Občasnou komplikací může být otok, či zarudnutí kůže. Veškeré potíže s Vámi vyřeší specialisté přímo na místě.

Jestliže zvažujete využití faceliftu pro svoji tvář, obraťte se s důvěrou na naši kliniku. U nás najdete kompletní nabídku kosmetických operací a pouze špičkové odborníky. Za více než 15 let praxe máme spoustu spokojených zákaznic, které nás doporučují svým přátelům. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně a snažíme se zodpovědět všechny případné dotazy a nejasnosti. Objednejte se na konzultaci a projednáme spolu celý postup zákroku, časový plán, potřebná předoperační vyšetření i financování operace. Na našich stránkách najdete formulář na dotazy, stačí, když nám zanecháte na sebe kontakt a my se Vám ozveme zpět.

Fotografie