Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Permanentní make-up rtů

Každá žena se chce líbit. Svému muži, všem mužům, ženám, které mají tendenci vzhled ostatních žen hodnotit a často bohužel i komentovat, nebo jen sama sobě. Ne každá žena se ovšem narodí s dokonale souměrným a půvabným obličejem, očima mandlového tvaru a rozkošně vykrojenými plnými rty. Naštěstí dnešní moderní metody lékařské i kosmetické umí ledacos ukrýt, ledacos vylepšit a ledacos zdůraznit.

Podívejme se dnes na to, co pro vás může dermatologie udělat, pokud nejste tak úplně spokojené se svými rty. Rty mohou být dominantou obličeje. Jsou velmi smyslné, odráží veškeré naše emoce. Přísně stažené kárají, zvlněné v mírném úsměvu svádí, rozesmáté baví. Nemají žádné mazové žlázy, takže když je ofoukne, omrznou nebo zanedbáme pitný režim, jsou hned plné šupinek, popraskané a bolestivé. A pak jejich vzhledu nepomůže ani sebedražší růž. Rtěnka může rty krásně pozvednout. Ale taky se ráda rozmazává, rozpíjí, obtiskuje na zuby.. nejčastěji tehdy, když jsme na důležitém pohovoru nebo romantické večeři. I když my, ženy, rtěnky s výraznými barvami milujeme, muži takové nadšení nesdílí. Asi kvůli známému paradoxu: neslíbatelnou rtěnku lze slíbat ze rtů ženy snadno, ze rtů muže však často vyčistit nejde.

Skvělou alternativou pro vaše rty je permanentní make up. Čím dál více žen volí tetování linek či obočí, proč tedy nedopřát stejný luxus i vašim rtům? Můžete zvolit jen konturu rtů v neutrální barvě nebo barvě rtů nebo tónování celé plochy. S výběrem barvy vám rádi pomůžeme, je totiž velmi důležitý. Nejde jen o to, co se vám líbí. Aby byl výsledek perfektní, je třeba zvolit odstín ladící k barvě očí a tónu pokožky. Když si koupíte nevhodnou rtěnku, snadno ji vyměníte za jinou. Permanentní make up vám vydrží mnohem déle. A i když ho můžete rtěnkou překrýt, byla by to škoda.

Kromě dodání barvy vašim rtům jim může permanentní make up propůjčit také hezčí tvar. Pokud je jeden z vašich rtů užší, než druhý, nebo deformovaný v důsledku starého zranění (jizvy na rtech jsou patrnější, než na zbytku těla, neboť po zacelení rány se ne vždy vytvoří dostatek pigmentu, který by zajistil splynutí jizvy se zbytkem rtů), pak je tato technika pro vás tou nejlepší volbou!

Aplikace barvy na rty se provádí s použitím analgetik, bez nich by byla zbytečně bolestivá. Zákrok trvá přibližně dvě hodiny a je třeba ho opakovat, aby rozložení pigmentu bylo přirozené a rovnoměrné. Po jednom sezení je dobré rty šetřit, neboť se na nich vytvoří stroupky, které se musí samy od sebe sloupnout (aby po nich nezůstaly jizvy), což trvá několik dní. Přiznáváme, že tato fáze nevypadá úplně pěkně. Odměnou vám však bude krásná barva i tvar vašich rtů na dlouhé měsíce. Po ránu, při sportu, na romantické večeři i za smyslného měsíčního svitu.

Nejste si jisté? Objednejte se k nám na konzultaci. Zodpovíme vám vaše otázky, ukážeme fotky našich spokojených klientek před a po zákroku.

Fotografie