Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Úklid škol

Pokud máte na starosti úklid školních prostor během prázdnin, oslovte s důvěrou úklidovou firmu. Jsou odborníci na generální úklidy a zvládnou i školní prostory. Jde o pravidelné čištění koberců, vysávání, vytírání podlah, vynášení odpadů, mytí a dezinfekce hygienických zařízení. Dále se jedná o umytí oken, všech světel, dveří a luxferů.

Odborná firma používá moderní technologie a přístroje, které si poradí i se zaschlou špínou. Ve školních prostorách a obzvláště v jídelně je nutné udržovat čisté prostředí, bez plísní, bakterií a prachu. Děti se tak mohou vzdělávat a bavit v čistém a zdravém prostředí.

Do školy dochází z úklidové firmy stejní pracovníci, kteří si již poradí s každou specifickou místností, jako je tělocvična, nebo kabinet. Domluvíte si přesný časový harmonogram, na jehož základě sepíšete cenovou kalkulaci úklidu. Dále proberete možnosti využití úklidových prostředků a pomůcek, které si firma pro Vaši školu pořídí a bude je pravidelně používat.

Také v mateřských školách je nutné dbát o hygienu celého interiéru, s ohledem na malé děti, které jsou často při hrách na zemi s hračkami, či výtvarnými pomůckami. Jejich úprava a očista je tak samozřejmostí. Ve školce se navíc děti po obědě ještě ukládají k spánku, takže místnosti změní během dne svoji funkci. Důraz na čistotu je zde tedy na místě.

Jestliže hledáte odborníky na úklid škol, obraťte se s důvěrou na naši úklidovou firmu. Jsme schopni poskytnout naše pracovníky i vybavení pro úklid plánovaných i mimořádných akcí ve školním roce, i o letních prázdninách. Také zimní svátky, nebo jarní prázdniny je možné využít ke generálnímu úklidu, kdy je škola prázdná. Máme bohaté zkušenosti s úklidem větších prostor, neváhejte tedy oslovit naše pracovníky a Vaše děti se budou pohybovat ve zdravých a čistých interiérech Vaší školy.

Fotografie