Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Výroba vzduchotechniky a vzduchotechnické potrubí

Výroba vzduchotechniky je podmíněna požadavky každého klienta. Často se tak návrhy liší dle zadaných parametrů přímo od klienta. Výrobě vzduchotechniky na zakázku vždy předchází prvotní návrh vzduchotechniky a vzduchotechnického potrubí, které pečlivě zkontrolujeme. Po odsouhlasení si návrhu s klientem se pustíme do samotného výrobního procesu. Jenom díky tomuto postupu jsme schopni zajistit a zohlednit všechny požadavky klienta a vyrobit pro něj vzduchotechniku dle jeho představ.

Pokud se rozhodnete využít služeb naší společnosti Giometal, pak získáte do svých řad skutečné odborníky, kteří mají mnohaleté zkušenosti v této výrobní oblasti. Vzduchotechnické komponenty dodáváme pro soukromé účely, tak především i pro průmyslové. Jakýkoliv projekt pak dojde ke svému finále pod dohledem našich profesionálních odborníků a montážníků vzduchotechniky. Nemusíte se tak bát žádných skrytých závad. Pracujeme vždy s těmi nejlepšími materiály, které jsou vhodné pro místo instalace.

Společnost Giometal je ryze česká firma, zabývající se, kromě výroby vzduchotechnických komponentů, také výrobě spirálně vinutého potrubí, tedy takzvaného SPIRO potrubí, dále pak všeobecnou kovovýrobou, a to od kusové až po velkosériovou. Mezi naší další činnost můžeme zařadit svařování ocelí i nerez ocelí, výrobou výlisků nebo dělením materiálu pomocí CNC pálícího stroje.

Výrobou vzduchotechniky se zabýváme již od roku 2003. Přesto stále zdokonalujeme nejen technologie i postupy v naší výrobě, ale také se neustále učíme i my samotní. Nechceme usínat na vavřínech, proto inovace je nedílnou součástí naší činnosti. Garantujeme vám tak špičkové materiály, precizní zpracování i následnou odbornou montáž vyrobeného zařízení, které bude skutečně fungovat a splňovat ty nejnáročnější stanovené podmínky.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o vlastní vzduchotechniku, vzduchotechnické potrubí, nebo všeobecnou kovovýrobu, můžete se na nás obrátit. Pro více informací o naší činnosti nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám zodpovíme vaše otázky a pomůžeme vám k vysněné vzduchotechnice.

Fotografie