Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Využití separační folie Mylar

Pro práci se dřevem je nutné vybavit si dílnu kvalitními pomůckami. Jako ochrana proti znečištění stolů lisů od dýhovacích lepidel, se používá separační folie Mylar. Je to polyesterová folie, která je velmi pevná. Využívá se v nábytkářském průmyslu jako separační folie do lisů.

Folie Mylar je velmi tepelně odolná, její použití je možné až v teplotách od -60°C do +150°C. Je ohebná, neobsahuje změkčovadlo a nekřehne. Polyesterová folie MYLAR se vyrábí z polyetylen-tereftalátu, polymeru vyráběného kondensační reakcí etylenglykolu a kyseliny tereftalové.

Kvalita polyesterové folie Mylar se stále zvyšuje a díky vývoji nových typů je její použití rozšiřováno do nových oblastí průmyslu. Nachází využití jako montážní folie v polygrafii, separační při výrobě dřevotřísek a laťovek, při výrobě elektrických motorů a transformátorů. Dále se využívá například v elektrotechnickém průmyslu, kde nachází použití místo nosičů a isolačních materiálů. Využívá se také při výrobě magnetofonových pásků.

Jestliže hledáte pro svoje podnikání separační folii Mylar, obraťte se na naši firmu. Máme na skladě folii v mnoha rozměrech, a to v šířce 1450 mm, 1600 mm, 2200 mm, 2600 mm. Na základě požadavků zákazníka, můžeme zajistit i jiné šířky folií, v krátkých dodacích lhůtách. Folie dodáváme od 1 m až po role s návinem 160 m. Záleží jen na Vás, jaké rozměry pro svoji práci potřebujete.

Nabízíme Vám veškerý servis a proškolené zaměstnance, kteří Vám ochotně zodpoví Vaše dotazy. Máme na skladě široký sortiment brusiva, lepidel a laků. Dodáváme pouze kvalitní a léty prověřené zboží od profesionálních dodavatelů. Seženete u nás vše potřebné pro práci se dřevem, od dřevoobráběcích strojů, přes odsávače, kolíky a suky, až k nátěrům a brusivu. Tesaři i stolaři u nás najdou základní pomůcky i materiál pro svoji práci. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, vynasnažíme se vyjít Vám vstříc a usnadnit Vám Vaši práci se dřevem. Můžete se spolehnout na rychlé dodání objednaného zboží i pozáruční servis v případě potřeby.

Fotografie