Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Kotevní technika MUNGO

Odborníci ve stavitelství a instalatéři se mohou obrátit v případě, kdy potřebují spojovací a upevňovací prostředky, na nabídku kotevní techniky MUNGO. Jedná se o švýcarskou kotevní techniku, s více než 50-ti letou tradicí. Její kotvy jsou povrchově upraveny technologií Green Tec a odolávají korozi. Vyznačují se vysokou odolností a je možné je hodně zatížit.

Kotevní technika se rozlišuje podle práce v interiéru, nebo exteriéru a dále podle materiálu, do kterého se kotva připevňuje. K výběru jsou šrouby na umístění do betonu, hmoždinky jsou izolační, nylonové, nebo do sádrokartonu. Všechny kotvy mají vytvořenou instruktáž, pro jejich užití.

Ocelové kotvy do betonu jsou základním prvkem kotevní techniky Mungo. Jsou vyráběny technologií tváření za studena. Díky povrchové úpravě kotev odolávají mnohem lépe korozi. Jsou určeny do netrhlinového betonu a mají vylepšenou konstrukci klipu.

Pokud hledáte specialisty na  kvalitní kotevní techniku v Brně, oslovte naši firmu. Jsme schopni poskytnout Vám kotevní techniku Mungo v různém množství a dle Vašich speciálních požadavků. Naši zaměstnanci s Vámi projdou veškeré Vaše dotazy a pomohou Vám vybrat správné výrobky. Pravidelně podstupují školení s novými produkty, seznamují se s novinkami v sortimentu a jsou schopni orientovat se tak v naší nabídce. Přímo na Vaší stavbě pak mohou provést tahové zkoušky výrobků Mungo a dodat Vám následně protokol s fotodokumentací. Správnou aplikací se tak zabrání selhání spojů, čímž získáte jistotu správné volby konkrétních výrobků pro Vaši stavbu. Můžete se spolehnout, že s kotevní technikou Mungo se Vaše stavba stane bezpečnou. V naší nabídce najdete také nýtovací techniku, hřebíky, hmoždinky, speciální vrtací nástroje a spreje. Jsme Vám plně k dispozici, poskytujeme záruční i pozáruční servis na naše výrobky, a za více než 25 let praxe jsme schopni nabídnout Vám kotevní techniku přímo na míru.

Fotografie