Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Jak a proč automatizovat každé skladování

Ještě nedávno byla oblast logistiky a skladování upozaděna. Se současnou průmyslovou výrobou se ale zvyšují nároky i zde. Velmi často se totiž právě v neefektivních intralogistických procesech ztrácí docela významné finanční prostředky.

Nejmodernější technologie mohou vašim pracovníkům uvolnit ruce a zvýšit tak celkovou produktivitu práce na úroveň, která je při obsluze klasického skladu pouze lidmi nedosažitelná a nemyslitelná. Automatizace nahradí vaše pracovníky při náročných nebo stále se opakujících úkonech a usnadní evidenci pohybů zboží, zvláště pokud trpíte nedostatkem kvalifikované pracovní síly, máte velkou chybovost, popřípadě se všechny nastavené procesy dějí příliš pomalu nebo potřebujete navýšit skladové kapacity a chcete přispět k bezpečnosti zaměstnanců. Není důvod se vyhýbat pokroku. Automatizace skladování je to, co potřebujete.

4 důvody proč mít automatický sklad:

  1. Zvýšená bezpečnost

Automatické policové zakladače ušetří vaše pracovníky vyskladňování z těžko nedostupných míst ve výšce, odkud na ně může zboží spadnout. Kromě toho také například automatizované skladové vozíky dokážou rozpoznat překážku v cestě a včas zastavit.

  1. Optimalizace toku zboží a snížení chybovosti

S automatizací jsou všechny procesy plynulejší a efektivnější. Produktivita skladu značně stoupá, snižuje se potřebný čas na manipulaci a navíc klesá chybovost, která je způsobena lidským faktorem.

  1. Snížení rizika poškození majetku a zboží, kontrola skladových zásob

Zboží je bezpečně uloženo v zakladači, který zpřístupní jen požadované úložiště, navíc zaznamenává každý pohyb uskladněných výrobků včetně toho, kdo daný úkon provedl.

  1. Úspora skladové plochy

Automatické zakladače Vám dokáží ušetřit až 90 % skladovací plochy v porovnání s běžnými policovými regály.

Zdá se vám to logické? Chcete, aby to u vás ve skladu taky šlapalo? Neváhejte se dozvědět víc a kontaktujte odborníky na slovo vzaté.

Fotografie