Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Bednění pro tunely

Bednění pro tunely

Hledáte kvalitní bednění pro tunelové stavby? Potřebujete spolehlivé a efektivní řešení pro vaše projekty? Pak jste na správném místě! Společnost NESTSERVICE s.r.o. se specializuje na dodávky forem pro betonáže sekundárního ostění všech tunelových profilů. Naše portfolio zahrnuje nejen systémové prvky pro menší tunelové profily, ale také prvky pro velké tunelové portály. Navíc vám nabízíme vývoj a výrobu tunelových forem na míru včetně speciálních prvků, jako jsou tunelové zárodky, římsy, přechody, výklenky a další.

S využitím moderních technologií a inovativních materiálů vám dokážeme dodat kvalitní a spolehlivé bednění pro tunelové stavby. Naše produkty jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší nároky na kvalitu a bezpečnost. Využíváme například rakouskou tunelovací metodu, která se stala jednou z nejefektivnějších a nejbezpečnějších metod v oblasti tunelování.

NRTM - Využíváme novou rakouskou tunelovací metodu

Nová rakouská tunelovací metoda, nebo také NRTM, byla formulována v roce 1962 prof. L. von Rabcewiczem. Tato metoda zahrnuje zajištění výrubu dvouvrstvým ostěním, které je provedeno stříkaným betonem. Po provedení všech ražeb se na primární ostění provádí kontaktní izolace a sekundární ostění se provede z litého betonu. Takto zajištěné ostění je poté vystrojeno a zajistí předpokládanou životnost díla.

Díky naší dlouholeté zkušenosti a odborným znalostem jsme schopni navrhnout a vyrobit bednění pro tunelové stavby, které splní veškeré požadavky a potřeby našich zákazníků. Jsme flexibilní a schopni dodat vám bednění včas a s ohledem na vaše specifické požadavky.

Kontaktujte nás, spolu to postavíme

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro dodávky bednění pro tunelové stavby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tady pro vás a rádi vám pomůžeme s vašimi projekty.

Fotografie