Články & návody

Sbcomp.cz - nýtovací kleště pro nýtování trhacích nýtů.

Nakupujete na nějvětším e-shopu Alza.cz?

Rekvalifikační kurzy Ostrava - široká nabídka rekvalifikačnch kurzů a školení.

Měniče napětí DC-DC MEAN WELL - měniče DC/DC pro přeměnu stejnosměrného napětí.

Senior Park Kunice (Praha-východ) - alternativa pro domov pro seniory Praha.

Recepční pult z betonu - Švec beton.

DŘEVOTRADING spol. s r.o - dřevěné paletové nástavce (ohradové palety).

HW - PANTY, spol. s r. o. - injektáž zdiva pro zabranění vzlínající vlhkosti.

Hydrofilter.cz - rosiče a postřikovače.

TETČICKÝ MLÝN S.R.O. - výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata.

Čištění aut

Možná to znáte taky. Je toho pořád hodně a na něco už prostě a jednoduše nezbývá čas. Řeč je tady o autě. Před udržováním ho v čistotě má samozřejmě přednost udržování ho ve funkčním, a hlavně pojízdném stavu, a pokud máte například náročnou práci, rodinu anebo prostě hodně koníčků, na čištění auta už prostě nezbývá čas, energie ani chuť.

Nechte starosti s čištěním auta odborníkům, vy se můžete místo toho věnovat čemukoli, co vás baví. Navíc pořádné vyčištění auta vyžaduje i spoustu vybavení a prostředků, které pravděpodobně doma nepřechováváte.

Ať už je vaše auto zanesené proto, že v něm převážíte zvířata, děti (které si i za jízdy moc rády pochutnají na nějakém tom jídle, což poté mohou odnést například sedačky) anebo jakékoliv špinavé věci, v dobré myčce si s tím snadno poradí.

Specializované firmy nabízí důkladné čištění interiéru i exteriéru, které jej zbaví všech viditelných i neviditelných nečistot. Ve vašem autě se budete cítit zase, jako kdyby bylo úplně nové.

Novinkou ve světě čištění aut je detailingové čištění. Je to v podstatě (jak už ostatně z názvu vyplývá) velmi pečlivé čištění vašeho vozu. Rozdíl mezi běžným čištěním a detailingovým je zřejmý hned na první pohled z výsledku. Auto po detailingovém čištění vypadá jako ze salónu. Ostatně právě před výstavami se detailingové čištění běžně dělá.

Využití je však mnohem obsáhlejší. Třeba před prodejem vozu je jistě detailingové čištění na místě. Kromě perfektního vyčištění jsou opraveny i drobné škrábance na laku a podobně, což přidá vozidlu na ceně.

Není však podmínkou, že abyste mohli dopřát svému vozidlu detailingové čištění, musí poté putovat na výstavu či prodej. Detailingové čištění může sloužit pro pouhé potěšení majitele nebo třeba pokud se auto chystá pro nějakou speciální událost, například na svatbu pro nevěstu či ženicha. Je to opravdu takový zázrak? Z běžného vozu se stane perfektně čisté, nablýskané auto.

Fotografie